Telefon: 0312 424 2200 Dahili:1150-1151-1152-1153 | E-Posta: bede@bede.org.tr

TÜRK VETERİNER HEKİMLER BİRLİĞİ VAKFI GENEL BAŞKANI ALİ EROĞLU KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

TÜRK VETERİNER HEKİMLER BİRLİĞİ VAKFI GENEL BAŞKANI ALİ EROĞLU KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ

Türk Veteriner Hekimler Birliği Vakfı Genel Başkanı Ali Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi Konfederasyon genel merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Türk Tarım Orman Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci de hazır bulundu.
 
Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri çalışma hayatını yakından ilgilendiren konulara da değindi. Genel  Başkan Önder Kahveci, kamu çalışanlarının koşullarının iyileştirilmesi için her türlü vakıf ve kuruluşla ortak hareket edebileceklerini vurgulayarak, “Türkiye Kamu-Sen olarak çalışanlarımızın yanındayız. Hangi meslekte olursa olsun,  yaşadıkları sıkıntıları çözüm noktasına taşmak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyiz. Kamuda çalışan veteriner hekimlerin de mali ve özlük haklarının iyileştirilmesi için gelen talepleri değerlendirmeye alarak, ilgili makamlara iletiriz” dedi.
 
Vakıf Başkanı Ali Eroğlu ise, kendilerini kabul eden ve sorunlarını dinleyen  Önder Kahveci’ye  teşekkürlerini iletti. Veteriner Hekimler olarak, Türkiye Kamu-Sen ile birlikte ortak hareket etmekten kıvanç duyacaklarını belirten Eroğlu, Türkiye Kamu-Sen gibi büyük bir camianın varlığının kamu çalışanlarına güven verdiğini ifade etti.