Telefon: 0312 424 2200 Dahili:1150-1151-1152-1153 | E-Posta: bede@bede.org.tr

ILO’DAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

ILO’DAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

Uluslararası Çalışma Örgütü ILO’nun 100. Kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Türkiye Temsilcisi Numan Özcan Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi ziyaret etti.
NUMAN ÖZCAN: ILO’NUN 100. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ ORTAKLARIMIZLA KUTLUYORUZ
ILO Türkiye Temsilcisi Numan Özcan, “ILO Türkiye ofisi olarak 2019 yılında 100. Kuruluş yıl dönümümüzü kurucu ortaklarımızla birlikte kutlamak ve Türkiye’deki çalışma hayatının geleceğini tartışmak üzere faaliyet ve etkinlikler serisi planlamaktayız. Bu kapsamda Türkiye Kamu-Sen konfederasyonunun bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizlere yapacağı her katkıyı önemsiyoruz. 100. Yılımızda ortaklarımızla daha iyi işlere imza atabilme arzumuzu bir kez daha ifade ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 
KAHVECİ: ILO’NUN 100. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNDE HER TÜRLÜ KATKIYI SAĞLAMAYA HAZIRIZ
“Bütün çalışanların insan onuruna yaraşır bir yaşama kavuşturulması adına mücadelemizi hep birlikte yürüteceğiz” diyen Genel Başkanımız Önder Kahveci “Türkiye Kamu-Sen’in çalışma hayatını yakından ilgilendiren Sendika 4.0 projesine ILO’nun verdiği destek için teşekkür ediyoruz” dedi. Genel Başkan Kahveci, “ILO bizim bu alandaki en önemli ortaklarımızdan bir tanesidir. Uluslararası Çalışma Örgütü ILO’nun 100. Kuruluş yıldönümünü şimdiden tebrik ediyorum. Dünyada daha etkin bir rol oynanması, sendikal hak ve özgürlüklerin genişletilmesi, bütün çalışanların insan onuruna yaraşır bir yaşama kavuşturulması adına mücadelemizi hep birlikte yürüteceğiz. 
Bu çerçevede, 100. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Türkiye’deki çalışma hayatının geleceği ve aktörlerinin gelecekteki rollerini tartışmak üzere planlanan faaliyetlere her türlü katkıda bulunacağımızı bir kez daha ifade etmek isterim.
Güzel bir tesadüf olarak Türkiye Kamu-Sen’in de bu yönde geliştirmiş olduğu “Sendika 4.0” projesiyle ILO’nun planladığı faaliyet alanları bir biriyle örtüşmektedir. Dolayısıyla hem “Sendika 4.0” projesi içerisinde ILO’yu görmekten büyük mutluluk duyacağız, hem de bu yolda ILO’nun yapacağı çalışmalara katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağız. Ben tekrar nazik ziyaretlerinizden dolayı tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.