Telefon: 0312 424 2200 Dahili:1150-1151-1152-1153 | E-Posta: bede@bede.org.tr

ANKARA MİLLETVEKİLİ ZUHAL TOPCU’DAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

ANKARA MİLLETVEKİLİ ZUHAL TOPCU’DAN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Zuhal Topcu, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları da hazır bulundu.
 
ZUHAL TOPCU: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN BAŞARILARI ORTADADIR
 
21-22 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 6. Olağan Genel Kurulumuzun ardından konfederasyonumuza hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Zuhal Topcu, Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Topcu, “Çalışma hayatı ve ülke meselelerinin yılmaz savunucusu Türkiye Kamu-Sen’in yeni Genel Başkanı ve Yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Sorunların yığınla olduğu çalışma hayatında üslendiğiniz misyon tüm kamu çalışanları ve vatandaşlarımızın nezdinde bilinmektedir. Bütün sorunların çözümü noktasında atacağınız her adımda yanınızda olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim. Bu vesileyle yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
 
KAHVECİ: DESTEKLERİNİZ BİZLERE GÜÇ VERMEKTEDİR
 
Genel Başkanımız Önder Kahveci ise, sayın Topcu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Değerli Milletvekilimizin ziyareti ve tebrikleri bizlere güç vermiştir. Bugüne dek bütün platformlarda dile getirdiğimiz sorunların en yakın takipçisi olan ve bu sorunları TBMM’ye taşıyan sayın Topcu’ya verdikleri destek için tüm kamu çalışanları adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki süreçte de sorunlarımızın milletin temsil edildiği o çatı altında dile getirilmesi noktasında desteğini istiyoruz.