Telefon: 0312 424 2200 Dahili:1150-1151-1152-1153 | E-Posta: bede@bede.org.tr

TÜRK KÜLTÜR SANAT-SEN’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

TÜRK KÜLTÜR SANAT-SEN’DE NÖBET DEĞİŞİMİ

Konfederasyonumuza bağlı Türk Kültür Sanat-Sen, 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Sendikanın kurucu Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz’ın görevini bıraktığı genel kurulda,  başkanlık bayrağını geçmiş dönemin teşkilat sekreteri olan Uğur Yıldırım aldı.

Demokratik ve olgun bir şekilde gerçekleşen genel kurulda konuşan Hasan Hüseyin Yılmaz,  2002 yılından beri görev aldığı bu teşkilatta bulunmaktan büyük kıvanç duyduğunu belirterek, kendisine destek veren ve inanan teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Bundan sonra da Türkiye Kamu-Sen ve Türk Kültür Sanat Sen için çalışmaya devam edeceğini kaydeden Yılmaz, yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar diledi.

Seçimin ardından konuşan yeni Genel Başkan Uğur Yıldırım, “Türk Kültür Sanat-Sen’in kutlu yürüyüşü devam edecektir. Oluşturduğumuz dostluk, kardeşlik ve birlikteliğimizi kimse bozamayacaktır. Teşkilatımızda emeği geçen bütün dava arkadaşlarıma minnet ve şükranlarımı arz ediyorum. 2002 yılından beri genel başkanlık görevini layıkıyla yürüten Sayın kurucu genel başkanımız Hasan Hüseyin Bey’e de katkılarından ve teşkilata kazandırdıklarından ötürü teşekkür ediyorum. Kendisinin tecrübeleri, bilgi ve birikimlerine her zaman ihtiyaç duyacağımızı ve bizlerin yolunu aydınlatacağını belirtmek isterim.  Allah yardımcımız olsun” dedi.